Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaje / Personaje Noi

In jos 
+3
arrriinosaur.
BloodAndChocholate
Dark.Colour.Of.Love
7 participanți
AutorMesaj
Dark.Colour.Of.Love
Admin
Dark.Colour.Of.Love


feminin Fecioara Bivol
Mesaje : 514
Data nasterii : 20/09/1997
Data de inscriere : 10/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...
Joburi/Distractii : Write&Sing
Stare de spirit : Zambeste!Maine poate fi mai rau !

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyVin Oct 22, 2010 11:19 pm

Personaje

Dean Winchester
,este persoana pe umerii caruia cad toate greutatile dupa moartea mamei sale.El este nevoit sa vegheze asupra lui Sam.Dupa ce Castiel il scoate din Iad,afla ca fratele sau are o aventura cu Ruby.Niciodata nu a avut incredere in ea si l`a avertizat pe Sam ca nimic bun nu se poate intampla daca va continua cu asta.Afla ca este recipientul lui Mihail,dar se impotriveste sa`l lase pe acesta sa`l ''ocupe''.Dupa ce Sam ajunge in Iad,se va intoarce la Lisa,o iubire mai veche si renunta definitiv la vanatoare.
Sam Winchester,baiatul cu sange de demon,este fratele mai mic si razvratit.Intotdeauna si`a dorit sa duca o viata normala insa acest lucru nu a fost posibil.Isi da seama ca ceva nu este in regula cu el atunci cand incepe sa aiba viziuni legate de diferite morti.Urmeaza orbeste un demon iar astfel se intoarce impotriva fratelui sau.Odata cu eliberarea lui Lucifer,Sam afla ca este recipientul sau.El si Dean ajutati de Castiel si Bobby vor incerca sa`l omoare pe Lucifer,dar cand realizeaza ca nu este posibil ii spune ''Da'' acestuia.Avand inelele calaretilor,reuseste sa deschida o poarta spre Iad,in care se va arunca,dar ,odata cu el va merge si fratele sau,Adam,care era posedat de Mihail.
John Winchester,tatal lui Sam si Dean,a reusit sa scape din Iad dar nimeni nu stie cum.S`a intors in lumea celor vii si este hotarat sa continue cu vanatoarea.Sam si Dean inca nu au aflat ca tatal lor traieste,iar el nu stie cum vor reactiona.
Bobby Singer este ca un tata pentru Dean si Sam,si un foarte bun prieten cu John.
Castiel este cel care il scoate pe Dean din Iad la inceputul sezonului 4.Acesta urmareste ordinele care vin din Rai orbeste fara sa`si dea seama ca ceilalti ingeri s`au saturat de disparitia Tatalui lor si planuiesc sa se razvrateasca.Cand Castiel se alatura lui Dean si Sam in lupta ce se da impotriva lui Lucifer,este practic,aruncat din Rai.
Alastair,este cel care l`a torturat pe Dean in Iad.Acesta se intoarce inversunat si e foarte dornic sa`l omoare pe Sam,definitiv.
Azazel(Yellow-eyed) il va ajuta pe Lucifer cu planurile sale,insa incepe sa se sature de tirania sa si se va intoarce impotriva lui.
Lucifer,reuseste sa scape din Iad dupa ce se lupta cu fratele sau.Vrea razbunare mai mult ca niciodata,dar pentru asta are nevoie de Sam.
Michael,este inchis in cusca lui Lucifer,dupa ce este invins de acesta.
Jessica Moore,iubita lui Sam.Dupa ce Sam ajunge in Iad,se hotaraste sa plece la parintii sai nemaivrand vreodata sa auda de Ingeri si Demoni.
Jo Harvelle.Dupa ce a fost ranita mortal de cerberi,se intoarce mai puternica,ca niciodata,impreuna cu mama sa,Ellen.Incearca sa`l faca pe Dean sa revina la vanatoare,insa nu prea are succes.
Lilith este cea care rupe pecetile pentru a`l elibera pe Lucifer.Il uraste foarte mult pe Sam deoarece ,crede ca i`ar putea locul de conducator al demonilor.Se aliaza in secret cu Ruby,fara ca cineva sa stie.
Ruby este demonul care ii ajuta pe Sam si Dean sa lupte impotriva celorlalti demoni.Dupa ce Dean ajunge in Iad aceasta il convinge pe Sam sa`si foloseasca puterile pe care i le oferea sangele de demon.Sustinea mare si tare ca ea lupta pentru ca Lucifer sa nu fie eliberat dar s`a dovedit exact contrariul.Ea si Lilith au fost cele care l`au eliberat pe Lucifer din Iad.
Lisa Braeden,dupa ce Sam intra in Iad,Dean se intoarce la ea si duce o viata fericita alaturi de el si de fiul sau.Asta pana cand Sam se va intoarce.
Ava Wilson,face parte din copiii speciali ai lui Azazel.Dupa revenirea lui Lucifer,a fost adusa inapoi deoarece are planuri cu ea.
Anna Milton,ingerul razvratit,este mai puternica,ca niciodata.
Meg Masters,sau demonul MEg,mai bine zis,este adusa inapoi de catre Azazel.

Dean Winchester- ruffs
Sam Winchester- Sweet_Vampire
John Winchester-
Bobby Singer-
Castiel- BloodAndChocolate
Alastair-
Azazel-
Lucifer-
Michael-
Jessica Moore-
Jo Harvelle- Dean's Girl
Lilith-
Ruby-
Lisa Braeden-
Ava Wilson-
Anna Milton- arrrrinosaur
Meg Masters-


Daca nu doriti unul dintre personajele de mai sus, puteti sa va faceti personaj inventat de voi.

Ve-ti preciza : Numele
Varstra:
Descriere :
Sus In jos
https://supernaturaltv.forumgratuit.ro
BloodAndChocholate

BloodAndChocholate


feminin Balanta Sobolan
Mesaje : 7
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 25/10/2010
Varsta : 27
Localizare : In wonderland
Joburi/Distractii : cititul,muzica....
Stare de spirit : intotdeauna diferita

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyLun Oct 25, 2010 2:58 am

Daaa eu sunt prima daaa

Eu il vreau pe Castiel..pleaseee :>
e prea sexi ca sal pierd :>
Sus In jos
arrriinosaur.

arrriinosaur.


feminin Sagetator Sobolan
Mesaje : 7
Data nasterii : 30/11/1996
Data de inscriere : 25/10/2010
Varsta : 27
Localizare : in ma' dream.in your nightmare.
Joburi/Distractii : music.friends.swim.sk8.my forumz. eat chocolate. laugh. to smile a lot.
Stare de spirit : Dă-mi o ciocolată şi-mi trăiesc nebunia.

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyLun Oct 25, 2010 3:09 am

eu o vreau pe Anna :o3 Mad.
promit sa fiu cu ochii pe Dean. =)))
Sus In jos
http://mywordskillpeople.blogspot.com
ruffs

ruffs


feminin Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/10/2010

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyLun Oct 25, 2010 4:12 am

Il iau pe dean =)))))))))))))))))))))))
:>:>:>
Sus In jos
Sweet_Vampire
Admin
Sweet_Vampire


feminin Balanta Cal
Mesaje : 17
Data nasterii : 17/10/1990
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 33
Localizare : In lumea Supernaturala. :X:X
Joburi/Distractii : Job? Niet! Studenta? Da! Imi place sa ma distrez cum imi permite timpul si in ce fel vreau eu.
Stare de spirit : Knocking on Heaven's door...>:)>:)>:)

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyMar Oct 26, 2010 12:37 am

eu il iau pe Sam Winchester. :X :X :X <3333
Sus In jos
ruffs

ruffs


feminin Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/10/2010

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyMar Oct 26, 2010 10:58 pm

hello bro <33333333, sa vezi tu ce te bat <3
=)))))))))))))
DEAN POWER <3 [asta e un fel de off =))))) :-<, scuzi mi!]
Sus In jos
Yoana_loves_Dean

Yoana_loves_Dean


Mesaje : 6
Data de inscriere : 25/10/2010

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyMier Oct 27, 2010 12:41 am

Nume:Kristen Williams
Porecla:Kris
Varsta:24
Descriere:Ii cunoaste pe Dean si pe Sam de cand erau copii pentru ca tatal ei Daniel,era cel mai bun prieten cu John.A invatat sa traga cu arma cand avea 10 ani.A avut un logodnic pe care il stia din liceu si pe care Dean il ironiza mereu,insa a trebuit sa il paraseasca.
Desi se mai ciondaneste cu Dean,ea are niste sentimente pentru el dar le tine ascunse.
Stie sa se bata si le sare in ajutor intotdeauna celor doi frati.
Poze:
Personaje / Personaje Noi Jessica-alba-1
Personaje / Personaje Noi Jessica_alba
Personaje / Personaje Noi Jessica_alba14
Sus In jos
ruffs

ruffs


feminin Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/10/2010

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyJoi Oct 28, 2010 8:21 pm

hm, cand dam start la rpg? ;Wink
Sus In jos
Dean's Girl

Dean's Girl


Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/11/2010

Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi EmptyDum Noi 07, 2010 7:41 pm

Eu o sa o iau pe Jo Harvelle .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaje / Personaje Noi Empty
MesajSubiect: Re: Personaje / Personaje Noi   Personaje / Personaje Noi Empty

Sus In jos
 
Personaje / Personaje Noi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Creativitate :: RPG :: Supernatural-
Mergi direct la: