Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 REGULAMENT

In jos 
AutorMesaj
Dark.Colour.Of.Love
Admin
Dark.Colour.Of.Love


feminin Fecioara Bivol
Mesaje : 514
Data nasterii : 20/09/1997
Data de inscriere : 10/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...
Joburi/Distractii : Write&Sing
Stare de spirit : Zambeste!Maine poate fi mai rau !

REGULAMENT Empty
MesajSubiect: REGULAMENT   REGULAMENT EmptyMar Sept 28, 2010 9:23 pm

@Regulament-Miruna

1.Fiecare user isi face topic DOAR cu acordul meu,[Dark.Colour.Of.Love] sau al unui moderator.

2.Ficurile vor fi organizate,compacte si nu va fi folosit limbajul de mess.

3.Nextuul se pune cel putin odata pe saptamana. [Daca aveti cititori si doriti puteti sa puneti si de 10000 de ori.Nu ne suparam.]

4.Un fic poate fi incheiat doar atunci cand are trei pagini!!Nu mai putin!

5.Daca nu se pune next timp de 10 zile,ficul va fi trimis la arhiva si autorul va avea nevoie de ajutorul meu sau al altui admin pentru a-l recupera.
Daca trebuie sa plecati undeva pentru un timp si nu veti putea va intelgem insa va rugam sa ne informati.Va vom lasa ficul la locul lui daca ne anuntati.cel mai indicat ar fi sa-mi trimiteti mie un pm. Smile

6.Nu postati ficuri care nu va apartin!!Cand veti fi descoperiti veti primi bann fara drept de apel!

7.Pentru a posta un fic trebuie sa aveti minim 50 de posturi,sa va prezentati la topicul potrivit si sa cereti acord. [mie sau unuia din amini.]

8.Fiecare persoana ce detine un fic este obligata sa citeasca un altul de pe forum.

9.Comentariile cititorilor trebuie sa fie de cel putin doua randuri intregi!!
Sus In jos
https://supernaturaltv.forumgratuit.ro
 
REGULAMENT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament
» Regulament
» Regulament
» Regulament
» Regulament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Creativitate :: Fan Fic :: General-
Mergi direct la: