Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Chat Episode

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dark.Colour.Of.Love
Admin
Dark.Colour.Of.Love


feminin Fecioara Bivol
Mesaje : 514
Data nasterii : 20/09/1997
Data de inscriere : 10/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...
Joburi/Distractii : Write&Sing
Stare de spirit : Zambeste!Maine poate fi mai rau !

Chat Episode Empty
MesajSubiect: Chat Episode   Chat Episode EmptyDum Oct 24, 2010 2:54 am

Aici o sa discutam despre acest episod.
Sus In jos
https://supernaturaltv.forumgratuit.ro
Tasha




Mesaje : 13
Data de inscriere : 17/12/2010

Chat Episode Empty
MesajSubiect: Re: Chat Episode   Chat Episode EmptyVin Dec 17, 2010 1:55 am

vaaaaaai ce am ras la inceput =))
Dean tot voia sa o agate pe tanti aia draguta si mama a copilasului ala dragut care suferea de forma aia de autism si ea cand ii arata drumul spre hotel care by the way era la doua blocuri distanta ii zice ceva de genul "nici macar o replica buna de agatat nu gasesti" si dupa e discutia aia super funny intre Sam si Dean cand ii cere Sam lui Dean sa zica trei nume de copii si el tace cateva secunde timp in care se scarpina in ceafa si dupa "I'm thinking!!!"...sa mor nu alta =))
plus...doamne monologul ala facut de Dean, stand pe bancuta si desenand cu cel mic...really sad Sad
de acolo mi-a placut cum au plonjat ei in apa ca sa il scape pe copil :X si kissu de la sfarsit :X ... metallica Ruleaza!!!!! =))
Sus In jos
 
Chat Episode
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Chat Episode
» Chat Episode
» Chat Episode
» Chat Episode
» Chat Episode

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Just Supernatural :: Sezonul 1 :: Episodul 3-Dead in the water-
Mergi direct la: