Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lady Gaga

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ToxicBlood

ToxicBlood


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 64
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova
Stare de spirit : Changeable

Lady Gaga Empty
MesajSubiect: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyDum Oct 03, 2010 5:06 pm

Lady Gaga Lady-gaga-beyonce
Lady Gaga (n. Stefani Joanne Angelina Germanotta, 28 martie 1986) este o cântăreață americană, câștigătoarea a două premii Grammy. Primul contract cu o casă de înregistrări l-a semnat la vârsta de 19 ani, cu toate că a obținut succesul scontat abia după semnarea contractului cu Streamline Records, o divizie a Interscope Records. La începutul perioadei a lucrat ca și compozitor pentru mai mulți artiști semnați cu Interscope Records, precum Britney Spears, Fergie și Pussycat Dolls, înainte ca Akon să-i descopere puterea vocală, oferindu-i un contract cu propria casă de discuri, Kon Live Distribution.



Voce geniala, melodii geniale, atitudine de nimic, costumatii ciudate.
Parerea mea.
Sus In jos
Dean's Girl

Dean's Girl


Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/11/2010

Lady Gaga Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyDum Noi 07, 2010 10:37 pm

Imi place si de ea mult, mi se pare foarte tare.
Inainte ei in muzica [din afara] era totul .. nu stiu prea simplu, nimeni nu se abatea de la tiparul tipic de facut muzica .
Ea a venit cu ceva nou, parerea mea.
Costumatiile ei, si mie mi se par ciudate, unele .. altele chiar imi plac.
Oricum ea este cantareata, deci trebuie judecata mai mult dupa cum isi face "treaba" .. si la muzica chiar se pricepe.
Sus In jos
 
Lady Gaga
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Weekend :: Muzica-
Mergi direct la: