Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The Last Song

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ToxicBlood

ToxicBlood


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 64
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova
Stare de spirit : Changeable

The Last Song Empty
MesajSubiect: The Last Song   The Last Song EmptyLun Oct 04, 2010 2:44 pm

The Last Song The-Last-Song
The Last Song este un film de dramă american bazat în cartea homonimă a lui Nicholas Sparks. Filmul a fost regizat de Julie Anne Robinson și protagonizat de Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Greg Kinnear și Kelly Preston. Filmul va fii distribuit în 2010 de Touchstone Pictures.
Filmul, care o are ca protagonistă pe Miley Cyrus în rolul unei adolescente rebele, este drama unei familii, a întâmplărilor care îi despart și îi aduc împreună. Este povestea unei veri petrecute într-o frumoasă casă de pe plajă, a primei iubiri, a iertării și a celei de-a doua șanse.
Adolescenta Ronnie Miller a rămas extrem de afectată în urma divorțului părinților ei, Kim și Steve, respingând orice comunicare cu tatăl său și având o atitudine neplăcută față de mama și fratele mai mic. Mai mult, ea este pe cale să renunțe la o bursă oferită de academia de muzică Julliard și își construiește un anturaj care o aduce numai în situații neplăcute. Kim Miller decide că cei doi copii trebuie să își petreacă vara împreună cu tatăl lor, în micul orășel Tybee Island din Georgia, iar Ronnie nu este deloc încântată, manifestându-și ostilitatea și răceala față de el. Totuși, pe cei doi încă îi unește pasiunea împărtășită pentru muzică. În timpul vacanței, Ronnie se îndrăgostește de cel mai popular personaj local, Will și reușește să se împace cu tatăl său și să îi continue munca dupa ce acesta pierde lupta cu cancerul.
Pentru filmări, producătorii au ales mica insulă Tybee, parte a coastei din Georgia, un loc neobișnuit pentru o astfel de acțiune, dar care aduce un farmec în plus peliculei.


Da, a fost un film bun, si da, am plans la el!
Sus In jos
Dean's Girl

Dean's Girl


Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/11/2010

The Last Song Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song   The Last Song EmptyDum Noi 07, 2010 11:09 pm

Nu am plans, dar nu cred ca mai aveam mult .
Mi-a placut , a jucat destul de bine Miley .
Recomand filmu .
Sus In jos
 
The Last Song
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Weekend :: Filme-
Mergi direct la: