Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jensen Ackles[Dean]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ToxicBlood

ToxicBlood


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 64
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova
Stare de spirit : Changeable

Jensen Ackles[Dean] Empty
MesajSubiect: Jensen Ackles[Dean]   Jensen Ackles[Dean] EmptyMar Oct 05, 2010 2:44 pm

Jensen Ackles[Dean] 140gqar
Jensen Ross Ackles (n. 1 martie 1978in Texas) este un actor american de film și televiziune. Este cunoscut pentru rolurile sale din seriale precum Supernatural ( Dean Wichester ), Days of Our Lives (Eric Brady), pentru care a fost nominalizat la mai multe premii Daytime Emmy, Dark Angel, în rolul lui Alec/X5-494, și Smallville, în rolul lui Jason Teague.
În prezent joacă rolul lui Dean Winchester în serialul hit Supernatural de pe CW.
Sus In jos
Yoana_loves_Dean

Yoana_loves_Dean


Mesaje : 6
Data de inscriere : 25/10/2010

Jensen Ackles[Dean] Empty
MesajSubiect: Re: Jensen Ackles[Dean]   Jensen Ackles[Dean] EmptyMier Oct 27, 2010 1:03 am

Deci eu il ador pe Jensen de cand am inceput sa vad Supernatural...si apoi am inceput sa ma uit si la alte seriale cu el.Am vazut Smallville,Dark Angel si l-am vazut in My Bloody Valentine..dar nu i se potriveste rolul de criminal.E mult prea dulce ca sa fie criminal.


Jensen Ackles[Dean] Dean%20Supernatural
Jensen Ackles[Dean] Jensen-ACKLES
Jensen Ackles[Dean] Jensenmay2008a.0.0.0x0.432x535
Sus In jos
 
Jensen Ackles[Dean]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dean Winchester

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Supernatural Discussion :: Actors-
Mergi direct la: