Supernatural Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Supernatural Romania


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Which Supernatural character are you?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ToxicBlood

ToxicBlood


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 64
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova
Stare de spirit : Changeable

Which Supernatural character are you? Empty
MesajSubiect: Which Supernatural character are you?   Which Supernatural character are you? EmptyMar Oct 26, 2010 3:41 pm

Which Supernatural character are you?
Click aici.
Sus In jos
Crimson_Moon

Crimson_Moon


feminin Mesaje : 7
Data de inscriere : 29/10/2010
Localizare : Crossroads
Stare de spirit : juiced up on demon blood

Which Supernatural character are you? Empty
MesajSubiect: Re: Which Supernatural character are you?   Which Supernatural character are you? EmptySam Oct 30, 2010 1:43 am

Ha-ha-ha! Mi-a iesit Ash! Laughing Razz

Which Supernatural character are you? 1168059650_Desktopash

"You're Ash! You're super-smart, but you don't like to show off about it. You make friends easily, maybe because you're always there to lend them a helping hand. You embrace your weirdness, and everyone loves you for it."


Sus In jos
http://crimson-moon-09.livejournal.com/
johnydark




masculin Capricorn Tigru
Mesaje : 5
Data nasterii : 26/12/1986
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 37
Localizare : Hell
Stare de spirit : Very supernatural

Which Supernatural character are you? Empty
MesajSubiect: which supernatural character are you ?   Which Supernatural character are you? EmptySam Oct 30, 2010 5:13 am

Eu sunt John Winchester
You're John! You are skilled and smart, but world-weary and a little jaded. You're a serial monogamist, and you love hard. You can sometimes be a little too narrow-minded, and stubborn to a fault, but your heart is always in the right place.
Sus In jos
Blacky

Blacky


feminin Balanta Cocos
Mesaje : 29
Data nasterii : 10/10/1993
Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Maybe from Hell..or Heaven?

Which Supernatural character are you? Empty
MesajSubiect: Re: Which Supernatural character are you?   Which Supernatural character are you? EmptySam Noi 06, 2010 4:01 am

Mi-a iesit Jo Smile
You're Jo! Kinda young and inexperienced, but smart and driven. You try hard, and you're fiercely independent. If someone tells you what to do, your instinct is to do the exact opposite. World, watch out.
Sus In jos
Katharine

Katharine


feminin Mesaje : 10
Data de inscriere : 02/12/2010

Which Supernatural character are you? Empty
MesajSubiect: Re: Which Supernatural character are you?   Which Supernatural character are you? EmptyJoi Dec 02, 2010 3:48 am

You're Dean! You're like those M&Ms you love so much -- hard candy shell on the outside, soft chocolate center on the inside. You're a huge flirt, and quite proud of it, even though you'd rather chew off your own arm than talk about your real feelings. You kick ass and you're smart, but without any special powers or a silly college education -- all your kickass is purely your own, baby.
Which Supernatural character are you? 57719
Sus In jos
Continut sponsorizat





Which Supernatural character are you? Empty
MesajSubiect: Re: Which Supernatural character are you?   Which Supernatural character are you? Empty

Sus In jos
 
Which Supernatural character are you?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Which Supernatural Character Are You? (BuddyTV quiz)
» About Supernatural
» Supernatural Quiz
» Which Supernatural Villain Are You? (BuddyTV quiz)
» Which Supernatural Angel Are You? (BuddyTV quiz)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supernatural Romania :: Weekend :: Quiz-uri-
Mergi direct la: